ТОВ «ТЕРМОЛІТ - ПЛЮС» - почало свою діяльність в 2005 році. Підприємство було створене з метою вирішення технологічних завдань в області металургійної промисловості.

З самого початку пріоритетними завданнями підприємства були формування компетентної команди та забезпечення високої якості продукції, що реалізовується. Успішне вирішення цих завдань дозволило компанії зайняти гідне місце на ринку металургійного устаткування. ТОВ "Термолит-плюс" відоме як в Україні, так і за її межами. Широкий асортимент реалізованої продукції здатний задовольнити будь-які запити замовника.

Впровадження нових матеріалів і технологій, ефективне використання виробничих потужностей, дозволило підприємству розширити асортимент продукції, що випускається, збільшити обсяги випуску, знизити собівартість, забезпечивши при цьому високу якість обладнання.

Секрет успіху закладений в постійному вдосконаленні якості продукції, що випускається, підвищенні її надійності і поліпшенні сервісного обслуговування, яке компанія надає через мережу своїх партнерів у різних регіонах України.

Категорії продукції, що випускається:

1.Індукційні плавильні печі

2.Теплообмінні шафи і станції

3.Вогнетривкі бетонні плити

4.Насосні станції

5.Градирні, системи охолодження

6.Кабелю водоохолоджувані

7.Індуктори

8.Печі опору

9.Конденсатори

Види виконуваних робіт і послуг

1.Ремонтно-відновлювальні роботи плавильного і нагрівального обладнання

2.Пусконалагоджувальні роботи устаткування, що випускається, гарантійне та післягарантійне обслуговування

3.Ремонт конденсаторів

4.Реконструкція та модернізація систем охолодження